Kalender

Russian Railroads

Waar en wanneer spelen we? Hieronder vind je alle data en locaties. Om in te schrijven voor een spelavond klik je door naar de detail-pagina. Inschrijven is niet verplicht, maar wordt wel warm aanbevolen (zodat we ongeveer weten met hoeveel we gaan zijn). Je kan je uiteraard ook op elk moment terug uitschrijven. Tot snel

 

 

Wanneer? Event
vr 14/12/2018 19:00 vr 14/12 - De Ploeg - Diepenbeek (8 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
di 18/12/2018 19:00 di 18/12 - De Kastert - Genk (2 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 19/12/2018 19:00 wo 19/12 - El Bocado - Hasselt (3 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
do 20/12/2018 19:00 do 20/12- De Luman - Lummen (1 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
vr 28/12/2018 19:00 vr 28/12 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
wo 02/01/2019 19:00 wo 02/01 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
do 03/01/2019 19:00 do 03/01 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
vr 04/01/2019 19:00 vr 04/01 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
zo 06/01/2019 14:00 zo 06/01 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 08/01/2019 19:00 di 08/01 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
vr 11/01/2019 19:00 vr 11/01 - Chopin - Bilzen (0 deelnemers)
Chopin – Bilzen (max. 16), Bilzen
di 15/01/2019 19:00 di 15/01 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 16/01/2019 19:00 wo 16/01 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
do 17/01/2019 19:00 do 17/01 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
zo 20/01/2019 14:00 zo 20/01 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 22/01/2019 19:00 di 22/01 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
vr 25/01/2019 19:00 vr 25/01 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
di 29/01/2019 19:00 di 29/01 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 30/01/2019 19:00 wo 30/01 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
vr 01/02/2019 19:00 vr 01/02 - Chopin - Bilzen (0 deelnemers)
Chopin – Bilzen (max. 16), Bilzen
zo 03/02/2019 14:00 zo 03/02 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 05/02/2019 19:00 di 05/02 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
do 07/02/2019 19:00 do 07/02 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
vr 08/02/2019 19:00 vr 08/02 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
di 12/02/2019 19:00 di 12/02 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 13/02/2019 19:00 wo 13/02 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
zo 17/02/2019 14:00 zo 17/02 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 19/02/2019 19:00 di 19/02 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
do 21/02/2019 19:00 do 21/02 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
vr 22/02/2019 19:00 vr 22/02 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
di 26/02/2019 19:00 di 26/02 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 27/02/2019 19:00 wo 27/02 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
vr 01/03/2019 19:00 vr 01/03 - Chopin - Bilzen (0 deelnemers)
Chopin – Bilzen (max. 16), Bilzen
zo 03/03/2019 14:00 zo 03/03 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 05/03/2019 19:00 di 05/03 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
do 07/03/2019 19:00 do 07/03 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
di 12/03/2019 19:00 di 12/03 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 13/03/2019 19:00 wo 13/03 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
vr 15/03/2019 19:00 vr 15/03 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
zo 17/03/2019 14:00 zo 17/03 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 19/03/2019 19:00 di 19/03 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
do 21/03/2019 19:00 do 21/03 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
di 26/03/2019 19:00 di 26/03 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 27/03/2019 19:00 wo 27/03 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
vr 29/03/2019 19:00 vr 29/03 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
zo 31/03/2019 14:00 zo 31/03 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg