Kalender

Russian Railroads

Waar en wanneer spelen we? Hieronder vind je alle data en locaties. Om in te schrijven voor een spelavond klik je door naar de detail-pagina. Inschrijven is niet verplicht, maar wordt wel warm aanbevolen (zodat we ongeveer weten met hoeveel we gaan zijn). Je kan je uiteraard ook op elk moment terug uitschrijven. Tot snel

 

 

Wanneer? Event
wo 20/06/2018 19:00 wo 20/06 - El Bocado - Hasselt (6 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
do 21/06/2018 19:00 do 21/06 - De Luman - Lummen (1 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
vr 22/06/2018 19:00 vr 22/06 - De Ploeg - Diepenbeek (3 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
za 23/06/2018 19:00 za 23/06 - De Pastorie - Zelem (2 deelnemers)
De Pastorie – Zelem, Zelem-Halen Limburg
zo 24/06/2018 14:00 zo 24/06 - 't Uchterhoes - Stokkem (3 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 26/06/2018 19:00 di 26/06 - De Kastert - Genk (2 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
di 03/07/2018 19:00 di 03/07 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 04/07/2018 19:00 wo 04/07 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
do 05/07/2018 19:00 do 05/07 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
vr 06/07/2018 19:00 vr 06/07 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
zo 08/07/2018 19:00 zo 08/07 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 10/07/2018 19:00 di 10/07 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
vr 13/07/2018 19:00 vr 13/07 - Chopin - Hasselt (0 deelnemers)
Chopin – Bilzen (max. 16), Bilzen
di 17/07/2018 19:00 di 17/07 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 18/07/2018 19:00 wo 18/07 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
do 19/07/2018 19:00 do 19/07 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
vr 20/07/2018 19:00 vr 20/07 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
zo 22/07/2018 19:00 zo 22/07 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 24/07/2018 19:00 di 24/07 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
za 28/07/2018 19:00 za 28/07 - De Pastorie - Zelem (0 deelnemers)
De Pastorie – Zelem, Zelem-Halen Limburg
di 31/07/2018 19:00 di 31/07 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 01/08/2018 19:00 wo 01/08 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
do 02/08/2018 19:00 do 02/08 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
vr 03/08/2018 19:00 vr 03/08 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
zo 05/08/2018 19:00 zo 05/08 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 07/08/2018 19:00 di 07/08 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
vr 10/08/2018 19:00 vr 10/08 - Chopin - Hasselt (0 deelnemers)
Chopin – Bilzen (max. 16), Bilzen
ma 13/08/2018 19:00 ma 13/08 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
di 14/08/2018 19:00 di 14/08 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
do 16/08/2018 19:00 do 16/08 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
vr 17/08/2018 19:00 vr 17/08 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
zo 19/08/2018 19:00 zo 19/08 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 21/08/2018 19:00 di 21/08 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
di 28/08/2018 19:00 di 28/08 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 29/08/2018 19:00 wo 29/08 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
vr 31/08/2018 19:00 vr 31/08 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
zo 02/09/2018 19:00 zo 02/09 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 04/09/2018 19:00 di 04/09 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
do 06/09/2018 19:00 do 06/09 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
vr 07/09/2018 19:00 vr 07/09 - Chopin - Hasselt (0 deelnemers)
Chopin – Bilzen (max. 16), Bilzen
di 11/09/2018 19:00 di 11/09 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 12/09/2018 19:00 wo 12/09 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
vr 14/09/2018 19:00 vr 14/09 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
zo 16/09/2018 19:00 zo 16/09 - 't Uchterhoes - Stokkem (0 deelnemers)
‘T Uchterhoes – Stokkem, Stokkem Limburg
di 18/09/2018 19:00 di 18/09 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
do 20/09/2018 19:00 do 20/09 - De Luman - Lummen (0 deelnemers)
De Luman – Lummen, Lummen
za 22/09/2018 19:00 za 22/09 - De Pastorie - Zelem (0 deelnemers)
De Pastorie – Zelem, Zelem-Halen Limburg
di 25/09/2018 19:00 di 25/09 - De Kastert - Genk (0 deelnemers)
De Kastert – Genk, Genk Limburg
wo 26/09/2018 19:00 wo 26/09 - El Bocado - Hasselt (0 deelnemers)
El Bocado – Hasselt, Hasselt Limburg
vr 28/09/2018 19:00 vr 28/09 - De Ploeg - Diepenbeek (0 deelnemers)
De Ploeg – Diepenbeek, Diepenbeek
1 2